Będzie reboot "Firefly"?

Tutaj możesz zamieścić krótkie informacje i ciekawostki, dotyczące seriali telewizyjnych.
Awatar użytkownika
dziobak
Wskaż do odpowiedzi
seriale znam jak kieszeń
seriale znam jak kieszeń
Posty: 524
youtube Warszawa
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 13:43
Płeć: Mężczyzna

Będzie reboot "Firefly"?

Post autor: dziobak »

Krążą plotki, że Disney+, po przejęciu Fox'a (i praw do serialu) planuje reboot.
Źródło: https://www.giantfreakinrobot.com/ent/f ... isney.html
Awatar użytkownika
Lubec
Wskaż do odpowiedzi
Moderator
Moderator
Expert
Expert
Posty: 6082
Rejestracja: 05 sierpnia 2011, 12:42
Płeć: Mężczyzna
Grupa: (XviD asd)
Lokalizacja: SKP/Wawa
Kontakt:

Re: Będzie reboot "Firefly"?

Post autor: Lubec »

Nie wiem co o tym myśleć. Chętnie zobaczyłbym dalsze losy bohaterów, ale wolałbym starą obsadę plus jakieś nowe postaci z młodszego pokolenia, które potem przejeły by schedę.
Ale jak to ma być reboot, to jestem sceptycznie nastawiony. Bo o ile o kwestie techniczne się nie martwię, to według mnie trudno będzie skopiować klimat oryginału.
Właściwie to The Mandalorian mimo tego, że to Star Wars, to jednak niekiedy zalatuje takim właśnie Firefly.

Od Jossa Whedona to chętnie zobaczyłbym jakąś kontynuację Dr. Horrible's Sing-Along Blog, ale pod warunkiem, że była by ta sama obsada.
Awatar użytkownika
Sirm
Wskaż do odpowiedzi
admin pomocniczy
admin pomocniczy
maniak serialowy
maniak serialowy
Posty: 797
Rejestracja: 23 grudnia 2007, 13:50
Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Serial: Firefly
Kontakt:

Re: Będzie reboot "Firefly"?

Post autor: Sirm »

NIEEEEEEEEE! Firefly to mój ulubiony serial SF, ale niech on już pozostanie we wspomnieniach fanów jako kultowa produkcja, której po prostu nie dano rozwinąć skrzydeł. Serial wyprzedził swoje czasy, wtedy było to coś niespotykanego, ale teraz będzie po prostu kolejnym serialem sf reaktywowanym na fali nostalgii bo hajs musi się zgadzać. Nie, nie, nie, nie, nie.
https://karinaoliteraturze.wordpress.com/

Szybka odpowiedź


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości